Do Kazika Boruckiego

 
Przeczytalam Twoje wiersze,
sa wspaniale i cos wiecej.
Masz niesamowity talent,
w swej tworczosci wiele zalet.
Twoje wiersze sa prawdziwe,
nie zmyslone lecz uczciwe.
Tworzysz rymy z zycia wziete,
z ludzkich przezyc wyciagniete.
Na Dzien Dziecka i Dzien Matki,
dla kolegi i sa siadki.
Ojciec Swiety - daje slowo,
nie omijasz w nich nikogo.
Piszesz pieknie o obczyznie,
o narodach i ojczyznie.
Wszystkich ludzi chcesz zjednoczyc,
by mogl swiat sie dalej toczyc.
Pokolenia beda czytac
i w szczegoly Twoje wnikac.
Za Twa tworczosc - bo jest dobra,
powinienes dostac Nobla.

Niech Twa tworczosc sie rozwija
i Bog niechaj Tobie sprzyja.
Zycze, piszac prawa reka,
i podpisuje sie....... Wieslawa Witek z Glen Cove


Wujku znalazłem i jestem w szoku. Tyle wierszy i fraszek, poematów. Myślę, że ci wszyscy polscy poeci i pisarze Tobie do stóp nie dorastają. Tobie za te wiersze już powinni dawno Nagrodę Nobla dać. Są takie miłe, ciepłe te wiersze. Można się przy nich powzruszać i odpocząć. Wujku tylko nie słucham twoich piosenek bo nie wiem jak. Gdybyś mógł odpisz jak mam to zrobić. PA. Czekam na odpis.

Wiesława Witek po przeczytaniu mojej strony w Internecie www.eproperties.com/kazik1 napisała do mnie piękny i 100 % prawdziwy Wiersz że powinienem dostać Nagrodę Nobla bo moja twórczość jest dobra bo pisze o wszystkim na Dzień Dziecka i Dzień Matki o Ojcu Świętym i o narodach i Ojczyźnie i chce wszystkich ludzi zjednoczyć aby świat mógł się dalej toczyć. Naprawde prawdziwy Wiersz Wiesi.
Drugi list od Grzegorz Sarny, że jest w szoku, tyle wierszy, fraszek, poematów i pisze że wszyscy poeci i piszarze do stóp mi nie dorastają że te wiersze już dawno powinienem dostać Nagrode Nobla bo są takie miłe i ciepłe można przy nich miło odpoczywać.
A Janusz Popiński co postawił Elektrownie Jaworzno III 1200 Megawatów na Śląsku jako dyrektor budowy a drugą Elektrownie postawił w Iraku nad Tygrysem i Eufratem to przysiągł się przez Telefon na Boga że jestem najbardziej wybityny poeta na świecie a tylko Wybitnym dawają Nagrodę Nobla. Tak że już jest 3 - ech co dopominają się o Nagrode Nobla dla Kazia Boruckiego. I Nobel będzie.
Gazety w Polsce też już pisały, Polonii z zagranicą i całego świata. Kaziu Borucki najlepszy poeta świata z Nagrodą Nobla. Wiedziałem że moje wiersze będą najlepsze na całym świecie wszystkich poetów ale nie myślałem o Noblu a tu jest Nobel.
Poeta i największy Filozof Świata Kaziu Borucki z Serca Świata Nowego Jorku Ameryka U.S.A.