Minister Onyszkiewicz

Wnuczka Pilsudskiego.jpg (14772 bytes) Onyszkiewicz.jpg (15601 bytes)
Kaziu Borucki i Jolanta Onyszkiewicz - wnuczka Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego i Bolesław Wierzbiański - red. naczelny "Nowego Dziennika" Kaziu Borucki i Janusz Onyszkiewicz - minister Obrony Narodowej Polski

Dałem ministrowi film video o Ameryce, bo Polska dołączyła do Zachodu, a odeszła od Wschodu, niech zobaczy Amerykę. Napisałem taką fraszkę pt.

                                    "Czarująca Niewiasta"
          Mówi Prusek do Ruska: ta Polska to czarująca Niewiasta
          Dusimy ją bez przerwy, a Ona stale żyje i się rozrasta.

Rusek i Prusek biją się stale o Polskę jak kawalerowie o piękną pannę. Zawsze przecinają Ją na  pół, wykreślają z mapy świata i mówią, że Polski nie ma, że to tylko taka legenda, że Polska istniała na świecie. A ta legenda ożyła i istnieje. Polska jest piękna i wartościowa, bo ma może, góry, ziemię urodzajaną i bogactwa naturalne, więc jest o co się bić. W drugiej Wojnie Światowej też Prusek i Rusek podzielili się Polską na pół. Ale Prusek mówi do Ruska, Polska jest za mała, żeby sie Nią dzielić, bo jak coś jest małe i przetnie się na pół, to prawie nie ma nic i Prusek miał rację i mówi Prusek do Ruska: zabieram całą Polskę i Ciebie Ruska na dodatek. Ale pięść Ruska była silniejsza, bo tą pięść wzmocniła Ameryka i inne kraje i Rusek pokonał Pruska i Polska 50 lat należała do Ruska. Rusek i Prusek doszli do wniosku, że pięknej damy Polski nie można przecinać na pół, musi być w całości, bo jak sie przetnie, to nie ma korzyści ani Rusek ani Prusek. 50 lat miał w całości Rusek a teraz będzie miał Prusek. Przez 50 lat dosyć się nacieszył Rusek piękna damą Polską, więc teraz niech sie cieszy 50 lat Prusek. Czyli tak po amerykańsku "fifty fifty". Rusek i Prusek załatwili sprawę po żydowsku, wilk syty i koza cała. Gdy Żydy zaczeli drzeć suknię bo Bogu Jezusie Chrystusie, to zastosowali mądrość Żyda króla Salomona, żucili losy i suknia nie została podarta, bo jeden Żyd ze sukni miał korzyść, a jak by rozdarli, to nikt nie miałby korzyści. Tak samo Rusek i Prusek zastosowali mądrość Żyda Salomona. Polska, ta piękna Niewiasta już nigdy nie będzie rozdzierana na pół. 50 lat będzie miał piękną Niewiastę Rusek i 50 lat Prusek i na odwrót. We wszystkich sprawach spornych na świecie trzeba stosować mądrość Żyda Salomona, bo on każdą sprawę rozwiązał dobrze po żydowsku.
Polska jest to Miss świata, bo jest piękna i bogata i wszyscy mają z niej korzyść: Rusek i Prusek a cały świat ma piękną Miss. Gdyby nie było Polski to świat  byłbby brzydki bez pięknej Miss. A jak świat ma tą  pięknaą Miss Polskę to na świecie jest pięknie, no nie, wszyscy powiedzą no tak, bardzo pięknie jest na świecie bo mamy piękną Miss Polskę i miło jest na to piękno popatrzeć i zachwycać się Jej pięknem i urodą.

W Polsce miałem firmę "Pół żartem pół serio" ale przyjechałem do Ameryki zmieniłem kraj to i zmieniłem nazwę firmy na "Prawda na wesoło"   Prawda z natury swej jest smutna ale u mnie będzie wesoła bo każdy człowiek życie na świecie ma smutne, więc moja firma da wszystkim ludziom na świecie radość, aby poczuli się jak w Raju na planecie Ziemi. Bóg Jezus Chrystus powiedział, że nie samym chlebem żyje człowiek ale też pięknym, wartościowym, radosnym słowem. I to jest prawda.
Dzięki Internetowi będę przekazywał nieograniczoną ilość pięknych, wartościowych radosnych słów dla całego świata, aby każdy mieszkaniec naszej planety Ziemi nie czuł smutku a rodość życia.

                                                                                       Kaziu Borucki